Adventní malování

4.12. 2023153x

První adventní neděle je před námi, začíná vánoční čas. Na píseckém Velkém náměstí bude slavnostně rozsvícen vánoční strom a prostor okolo něj jako již tradičně ozdobí nejhezčí obrázky s vánoční tematikou z okresní výtvarné soutěže „Adventní malování“. Mezi 50 finálových obrázků byla zařazena díla pěti žáků naší školy. V kategorii žáků 6 – 10 let se na 15. místě umístil obrázek „Zrození Ježíška“ Vanesy Troubilové z 3. A a 16. místo obsadil obrázek Jáchyma Landy z 2. A s názvem „Koleda, koleda, Štěpáne“. Finálovými obrázky žáků kategorie 11 – 16 let jsou „Anděl“ Edity Witkowské z 9. C, který získal 4. místo. Obrázek s názvem „Betlém“ Jakuba Šocha z 9. C se umístil na 8. místě a 9. místo obsadila „Svatá rodina“ Liliany Hollé také z 9. C.

Všem oceněných malířkám a malířům moc blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy. A nezapomeňte se přijít na obrázky podívat!