Benešovka rozsvítila podzim slunečnicí

4.12. 2023 (Aktualizováno: 5.12. 2023)144x

Je to již tradice, že se pravidelně v září žáci 2. stupně naší školy zúčastňují republikové soutěže, kterou pořádá Nadační fond Impuls. Soutěž se skládá z výtvarné a literární části a letos nesla název „Rozsviťme podzim“. Odborná komise to vůbec neměla jednoduché, nakonec byli ale výherci vybráni a naši žáci byli ve velké konkurenci úspěšní. Ve výtvarné části jsou následující výsledky:

1. místo: Liliana Hollá z 9.C

2. místo: Laura Velková z 9.D

3. místo: Tereza Kubešová z 9.B

V internetovém hlasování získali:

1. místo: Vojta Houdek z 9.A

2. místo: Andrea Tíková z 9.C

3. místo Anna Leskovcová z 9.B

Zvláštní uznání bylo uděleno Anně Krasnokutské z 6.C, Barboře Zemanové z 6.C a Anetě Pítrové z 9.D.

V literární části naši žáci také ovládli stupně vítězů:

1. místo: Liliana Hollá z 9.C

2. místo: Justýna Karfíková z 8.A

3. místo: Barbora Lidová 6.A

V internetovém hlasování získaly:

1. místo Barbora Lidová z 6.A

3. místo: Edita Witkowská z 9.C.

Nadační fond Impuls již 23 let pomáhá nemocným roztroušenou sklerózou, což je nemoc závažná a nevyléčitelná. Symbolem NF je slunečnice. Naše práce ozdobí nemocnici těžce nemocných a jistě velmi potěší. Našim žákům moc děkujeme za účast a skvělou reprezentaci naší školy.