PŘESPOLNÍ BĚH

8.10. 202467x

Dne 1. 10. 2024 se na Hradišti uskutečnilo okresní kolo přespolního běhu. Závodilo se ve čtyřech kategoriích – mladší žákyně, starší žákyně, mladší žáci, starší žáci. Naše škola obsadila všechny kategorie a hned třikrát se umístila na stupních vítězů. V kategorii mladších žáků vybojovali naši závodníci hezké druhé místo. Za družstvo závodili: Jindřich Prokop, Karel Bechyně, Tomáš Velek, Tomáš Růžička, Otakar Augustýn Hesoun. Mladším žákyním se podařilo ve své kategorii jednoznačně zvítězit. Družstvo bylo ve složení Veronika Holanová, Laura Pešková, Sára Beranová, Barbora Lidová, Linda Hesounová. Také v nejstarší kategorii dívek naše družstvo zvítězilo. Děvčata běžela ve složení: Barbora Tomanová, Kristýna Famfulová, Alžběta Zachová, Karolína Louženská, Natálie Podešvová, Julie Čížková. Obě družstva dívek si svými vítězstvími vybojovala postup do krajského finále, které se uskuteční 10. 10. 2024 v Jindřichově Hradci. Všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci školy a přejeme hodně štěstí v krajském finále.