Rozsviťme ČR 2023

11.6. 202489x

V září letošního školního roku se žáci 2. stupně naší školy zúčastnili už poněkolikáté republikové literární a výtvarné soutěže Rozsviťme ČR, kterou organizuje Nadační fond Impuls, jehož symbolem je rozkvetlá slunečnice. Tento nadační fond podporuje pacienty s roztroušenou sklerózou, pomáhá jim a také šíří osvětu o této nemoci. V úterý 10. června 2024 nás přijela navštívit sama ředitelka NF Impuls paní Kateřina Bémová. Pro třídy 6. C, 8. A a 9. A si připravila interaktivní prezentaci a pomocí různých her přiblížila žákům život s touto nemocí.  V závěru předala ocenění našim úspěšným literátům a výtvarníkům. Všem oceněným děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Výtvarná část:

Internetové hlasování:

1. místo: Vojta Houdek, 9. A

2. místo: Andrea Tíková, 9. C

3. místo: Anna Leskovcová, 9. B

Cena odborné poroty:

1. místo: Liliana Hollá, 9. C

2. místo: Laura Velková, 9. D

3. místo: Tereza Kubešová, 9. B

Zvláštní uznání: Anna Krasnokutska, 6. C, Barbora Zemanová, 6. C, Aneta Pítrová, 9. D

Literární část:

Internetové hlasování: