Třetí Den s třídním učitelem v tomto školním roce

7.5. 2024183x

Dnes proběhl na naší škole třetí Den s třídním učitelem. Tyto dny se staly již tradicí a patří k oblíbeným dnům školního roku. I tentokrát si třídní učitelé pro své žáky připravili opravdu pestrý program. První třídy se vypravily do ZOO Hluboká nad Vltavou, druhé ročníky navštívily ZOO Plzeň.

V dalších třídách na prvním i druhém stupni se dnes hodně vyrábělo. Menší děti si připravovaly dárečky pro své maminky ke Dni matek. Ve spoustě tříd se část dopoledne žáci se svými učiteli věnovali výrobě drobných dárků na 2. Písecký charitativní sraz amerických a sportovních vozů, jehož výtěžek bude věnován na podporu malého Bertíka. Někde se také hrály deskové hry, dělaly přírodovědné pokusy nebo se sportovalo v tělocvičně.

Další část dne strávila většina mimo školu, ať už pozorováním živočichů, procházkou kolem řeky, pobytem v lese, na Cestě drahokamů, opékáním špekáčků, návštěvou Zemského hřebčince Písek, nebo sportováním ve Sportcentru Písek, v LezeTopu nebo hrou v Laser Aréně.

Počasí nám tentokrát příliš nepřálo, takže někteří museli svůj program na poslední chvíli změnit, ale i tak to byl opět den, který si všichni moc užili.