Turnaj ve volejbale

18.10. 20248x

Ve čtvrtek 17. 10. se vybraní žáci z 8. a 9. tříd naší školy zúčastnili turnaje ve volejbale. Kategorie chlapců i dívek se hrály zároveň ve Sportovní hale v Písku. V obou skupinách se sešlo shodně 5 družstev. Turnaj chlapců byl více vyrovnaný a šlo doslova o každý míč. Naši chlapci zaváhali pouze v 1. zápase, který prohráli 0:2 na sety. V dalších zápasech postupně ladili formu a zbylé tři zápasy vyhráli se ztrátou pouhého setu, což jim zajistilo krásné 2. místo. Naše družstvo dívek, složené převážně z volejbalistek a házenkářek, zaváhalo za celý turnaj pouze v jednom setu, tudíž si zaslouženě odneslo zlaté medaile. Oběma družstvům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy. Dívkám zároveň přejeme hodně štěstí v krajském kole. Konečné pořadí turnaje:
Dívky: 1. ZŠ E. Beneše, 2. ZŠ T. Šobra, 3. TGM Písek, 4. ZŠ J. Husa, 5. ZŠ J. K. Tyla.
Chlapci: 1. TGM Písek, 2. ZŠ E. Beneše, 3. ZŠ J. K. Tyla, 4. ZŠ Sepekov, 5. ZŠ J. Husa.